KONST / Litografier / Färglitografi 13862091
nr 1386 2091
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 140/360. Motivet: 52x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x93 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:46:21
11/3 20:28:59
22 mar