KONST / Litografier / Färglitografi 8703507
nr 870 3507
Färglitografi
oidentifierad konstnär, signerad, 116/ 190, PLogad väg, motivet: 58 x 80
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:49:42
20/1 12:16:17