KONST / Litografier / Färglitografi 15075048
nr 1507 5048
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 38/90. Färglitografi, bildmått: 70x39cm, yttermått inklusive ram: 899x53cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:46:21
100 kr
200 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)