KONST / Litografier / Färglitografi 14103168
nr 1410 3168
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 56/150. Bladets mått: 77x56cm, yttermått inklusive ram: 91x71cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 19:49:15
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr