KONST / Litografier / Färglitografi 14024100

nr 1402 4100

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 85/200. Bladets mått: 80x60cm, oramad

Utrop:

600 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:28:55