KONST / Litografier / Färglitografi 16657358
nr 1665 7358
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Kajsa L, "En fågel ramlade i min mun sen drunknade den i mitt hjärta", yttermått inklusive ram: 43x32
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:51:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr