KONST / Litografier / Färglitografi 10031220
nr 1003 1220
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, Signerad -95, bladets mått: 47x62
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
söndag 20 december 2015
kl 18:04:55
20/12 16:20:39