KONST / Litografier / Färglitografi 12066626

nr 1206 6626

Norbert Robles

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 102/250. Motivet: 29x20 cm

Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:11:57

21/9 11:35:08 1      Vinnande bud

Norbert Robles

Läs mer om Norbert Robles