KONST / Litografier / Färglitografi 16428209
nr 1642 8209
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Signerad, numrerad 99/350. Färglitografi, bildmått: 29x38 cm, yttermått inklusive ram: 55x52 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:37:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg