KONST / Litografier / Färglitografi 4542048
*
nr 454 2048
Färglitografi
Nissan Engel, E.A, "Idylle", 82x62
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 februari 2007
kl 17:43:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/2 22:46:52
1
700 kr
18/2 21:13:23
2
150 kr
18/2 22:09:05
1
950 kr
19/2 16:14:06
3
250 kr
19/2 17:17:42
4
350 kr
19/2 17:18:57
4
500 kr
19/2 17:19:58
4
650 kr
19/2 17:22:49
4
750 kr
19/2 17:24:00
4
850 kr
19/2 17:27:04
4
950 kr
19/2 17:35:18
4
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nissan engel
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 454 2048
Färglitografi
Nissan Engel, E.A, "Idylle", 82x62
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/2 22:46:52 | 1 | 700 kr |
| 18/2 21:13:23 | 2 | 150 kr |
| 18/2 22:09:05 | 1 | 950 kr |
| 19/2 16:14:06 | 3 | 250 kr |
| 19/2 17:17:42 | 4 | 350 kr |
| 19/2 17:18:57 | 4 | 500 kr |
| 19/2 17:19:58 | 4 | 650 kr |
| 19/2 17:22:49 | 4 | 750 kr |
| 19/2 17:24:00 | 4 | 850 kr |
| 19/2 17:27:04 | 4 | 950 kr |
| 19/2 17:35:18 | 4 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad nissan engel
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



