ART / Lithographs / Färglitografi 14413361
nr 1441 3361
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
Nina Thorgeirsdottir (b. 1967), Sweden. "Cafeinteriör". Signed, numbered 48/190. Litograph in colors, Image dimensions: 49x65 cm, unframed,
Färglitografi , "Cafeinteriör". Signerad, numrerad 48/190. Färglitografi, bildmått: 49x65 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, Swedish painter, born 1967.
SEK 100
Monday January 10 2022
at 20:15:22
10/1 12:15:02
Nina Thorgeirsdottir
Read more about Nina Thorgeirsdottir