KONST / Litografier / Färglitografi 15549070
nr 1554 9070
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 108/125. Färglitografi. Bladets mått: 36x42 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
måndag 7 augusti 2023
kl 20:22:16
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare