KONST / Litografier / Färglitografi 15407153
nr 1540 7153
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
"Fossil och stjärnor". Signerad, numrerad 11/160, daterad 2002. Färglitografi, bildmått: 16,5x25 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 31x43 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:51:50
14/5 22:38:57
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist