KONST / Litografier / Färglitografi 10287283
nr 1028 7283
Färglitografi
Moshe Raviv, 29/150, "Jerusalem the golden", motivet: 45x64, signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2016
kl 19:20:32
24/3 16:26:15
100 kr
25/3 00:07:21