KONST / Litografier / Färglitografi 15978140
nr 1597 8140
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 165/325. Färglitografi. Bladets mått: 62x56, oramat löst blad
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:03:49
150 kr