KONST / Litografier / Färglitografi 13581220
nr 1358 1220
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 221/260,1970. Motivet: 45x61cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:28:34
1/11 16:57:32