KONST / Litografier / Färglitografi 14444373
nr 1444 4373
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, numrerad 42/180, Sturebadet. Färglitografi, bildmått: 49x56cm, yttermått inklusive ram: 62x72cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:22:07
23/1 19:56:32
100 kr
24/1 19:17:07
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius