KONST / Litografier / Färglitografi 13462265
nr 1346 2265
Meta Isæus-Berlin
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 115/150. Motivet: 41x52 cm
Meta Isæus-Berlin, svensk bildkonstnär född 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:37:43
6/9 00:19:33
Meta Isæus-Berlin
Läs mer om Meta Isæus-Berlin