KONST / Litografier / Färglitografi 12113082
nr 1211 3082
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -58, numrerad 65/260. Motivet: 45,5x38 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:25:35
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
22 okt
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg