KONST / Litografier / Färglitografi 14413567
nr 1441 3567
Färglitografi
Max Book (f. 1953). Signerad, numrerad 59/90, daterad 2014. Färglitografi. Bildmått: 48x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:53:03
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr