KONST / Litografier / Färglitografi 13338110
nr 1333 8110
Matti Helenius
(f. 1951), Finland
Färglitografi, Björkar i snö. Signerad, numrerad 3/175, daterad 1984. Motivet: 32x45 cm
Matti Helenius, finländsk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:18:06
14/6 23:19:38
100 kr
15/6 18:37:13