KONST / Litografier / Färglitografi 13956178
nr 1395 6178
Matsåke Bergström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Fåglar i skog. Signerad, numrerad 211/360. Motivet: 36x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x68 cm
Matsåke Bergström, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:47:52
3/5 19:41:27
Matsåke Bergström
Läs mer om Matsåke Bergström