KONST / Litografier / Färglitografi 16449006
nr 1644 9006
Mats Rydstern
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 67/250. Färglitografi, bildmått: 39x49 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Mats Rydstern, svensk målare och tecknare född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:46:10
22/9 14:42:24
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor