KONST / Litografier / Färglitografi 13914217

nr 1391 4217

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Färglitografi, Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. Signerad, numrerad 93/280. Motivet: 27x21, yttermått inklusive ram: 39x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:39:39

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson