KONST / Litografier / Färglitografi 16197439
nr 1619 7439
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1966, Stilleben, 22x32 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:44:25
11/5 07:13:27
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson