KONST / Litografier / Färglitografi 15085173
nr 1508 5173
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Man i eka, oramat löst blad. Signerad, numrerad 1374/1400. Färglitografi. Bladets mått: 45x54 cm. Oramad
Kondition: Missfärgning i ytterkanten
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:50:05
6/12 12:09:21
100 kr
12/12 12:04:27
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson