KONST / Litografier / Färglitografi 8791110
nr 879 1110
Färglitografi
Mårten Andersson, Kaffestund, 44/400, signerad. , motivet: 42x34
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 mars 2014
kl 19:54:59
350 kr
600 kr
500 kr
700 kr