![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 14034377
*
nr 1403 4377
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 81/170. Motivet: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2021
kl 20:28:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/6 19:17:18
1
300 kr
13/6 20:07:14
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Marika Lang
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08
*
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Marika Lang
nr 1403 4377
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, "Cosmopol". Signerad, numrerad 81/170. Motivet: 56x40 cm, yttermått inklusive ram: 77x56 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/6 19:17:18 | 1 | 300 kr |
13/6 20:07:14 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör.Läs mer om Marika Lang
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:08