KONST / Litografier / Färglitografi 9513421
*
nr 951 3421
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Marika Lang (f. 1961), 99/290, galleri, motivet: 24x31
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2015
kl 18:15:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/3 10:27:53
1
400 kr
29/3 21:08:26
2
350 kr
29/3 21:08:26
1
400 kr (Budbetjänt)
30/3 17:43:42
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Marika Lang
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi galleri gallerimatta grafik litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
-
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
*
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Marika Lang
nr 951 3421
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Färglitografi, Marika Lang (f. 1961), 99/290, galleri, motivet: 24x31
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/3 10:27:53 | 1 | 400 kr |
| 29/3 21:08:26 | 2 | 350 kr |
| 29/3 21:08:26 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 30/3 17:43:42 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör.Läs mer om Marika Lang
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi galleri gallerimatta grafik litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31 -
8183 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37



