KONST / Litografier / Färglitografi 15539405

nr 1553 9405

Maria Larkman

(f. 1964)

Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 70 / 240. Färglitografi, bildmått: 42x28 cm, yttermått inklusive ram: 59x44 cm

måndag 31 juli 2023
kl 20:02:51