KONST / Litografier / Färglitografi 15507472
nr 1550 7472
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 214/300, stilleben. Färglitografi, bildmått: 47x33 cm, yttermått inklusive ram: 69x56 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:13:41
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon