KONST / Litografier / Färglitografi 13658424
nr 1365 8424
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, PT. Signerad, bladets mått: 74,5x59cm, oramat löst blad
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 18:06:22
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon