KONST / Litografier / Färglitografi 13903186
nr 1390 3186
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 207/260. Motivet: 54x46 cm, yttermått inklusive ram: 74x63 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:51
9/4 07:59:21
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon