KONST / Litografier / Färglitografi 16558400
nr 1655 8400
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 377/380. Färglitografi, bildmått: 36x29 cm, yttermått inklusive ram: 54x46 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2024
kl 18:20:18
31/10 21:30:08
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon