KONST / Litografier / Färglitografi 15143392

nr 1514 3392

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Stilleben. Signerad, numrerad pt. Färglitografi, bildmått: 24x23 cm, yttermått inklusive ram: 44x41 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2023
kl 18:01:03

6/1 12:24:38 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska