KONST / Litografier / Färglitografi 12601080
nr 1260 1080
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 57x70 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 juni 2019
kl 18:34:51
4/6 12:10:21
150 kr
4/6 22:42:41
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska