KONST / Litografier / Färglitografi 13914236

nr 1391 4236

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografi, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Löv. Signerad, numrerad 2/20. Motivet: 57x70, yttermått inklusive ram: 64x80 cm

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:34:53

13/4 21:34:21 1      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska