KONST / Litografier / Färglitografi 3547397
*
nr 354 7397
Margit Ljung
(1918-1998), Sverige
Färglitografi , Margit Ljung, 10/40, 58x46
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
tisdag 29 mars 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 12:39:48
1
200 kr
29/3 14:59:37
2
150 kr
29/3 15:54:56
3
Vinnande bud
29/3 15:55:55
3
justering av budtak
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margit ljung svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Margit Ljung
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
nr 354 7397
Margit Ljung
(1918-1998), Sverige
Färglitografi , Margit Ljung, 10/40, 58x46
Margit Ljung, svensk bildkonstnär född 1918, död 1998.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
tisdag 29 mars 2005 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/3 12:39:48 | 1 | 200 kr |
| 29/3 14:59:37 | 2 | 150 kr |
| 29/3 15:54:56 | 3 | Vinnande bud |
| 29/3 15:55:55 | 3 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad margit ljung svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



