KONST / Litografier / Färglitografi 13636705
nr 1363 6705
Färglitografi
Marc Guyard. Signerad, numrerad 36/75, daterad 1987, "Alchiba". Motivet: 40x40 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:00:21
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
800 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr