KONST / Litografier / Färglitografi 11479007
nr 1147 9007
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), Ur 'Vitraux pour Jerusalem', Stämpelsignerad, 103/500, motivet: 70x53
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 november 2017
kl 20:35:18
27/11 19:13:37
- Klassiska
27 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall