KONST / Litografier / Färglitografi 11479004
nr 1147 9004
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Marc Chagall (1887-1985), Ur 'Vitraux pour Jerusalem' stämpelsignerad, 103/500, motivet: 70x53
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 27 november 2017
kl 19:09:49
24/11 13:10:07
- Klassiska
27 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall