KONST / Litografier / Färglitografi 16716312
nr 1671 6312
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Daterad -85. Signerad, numrerad 42/107. Färglitografi, bildmått: 36x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x55 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:55:20
30/12 16:56:42
100 kr
6/1 20:14:14