KONST / Litografier / Färglitografi 17475386
nr 1747 5386
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 3/10,47x35 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 69x55 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:51:17
4/12 18:26:37
1.000 kr
8/12 18:46:17