KONST / Litografier / Färglitografi 13152074
nr 1315 2074
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 213/250. Motivet: 32x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 23 mars 2020
kl 18:21:13
23 mar