KONST / Litografier / Färglitografi 15362029

nr 1536 2029

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Signerad, numrerad 58/100. Färglitografi, bildmått: 31x26m, yttermått inklusive ram: 73x53 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 24 april 2023
kl 18:04:41

  • Tema
  • 24 apr

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk