KONST / Litografier / Färglitografi 12476705
nr 1247 6705
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Botswana. Signerad, numrerad 82/300. Motivet: 28x37
Kondition: skadad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:11:15
7/4 08:24:46