KONST / Litografier / Färglitografi 14597135
nr 1459 7135
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Belleville". Signerad, numrerad 94/135, bildmått. 30x38 cm, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:35:40
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr