ART / Lithographs / Litograph in colors 9884257
nr 988 4257
LITOGRAPH IN COLORS
Lillian Michelin, 106/290, sheet: 62x45,
Lillian Michelin, 106/290, bladets mått: 62x45
800
SEK 350
Monday October 19 2015
at 18:28:15
19/10 08:11:35
300 kr
19/10 18:23:15
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik