KONST / Litografier / Färglitografi 11733229
nr 1173 3229
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 137/200, motivet: 47x36
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:01:19
150 kr
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare