KONST / Litografier / Färglitografi 15618408
nr 1561 8408
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Signerad, numrerad 101/275. Färglitografi, bildmått: 50x64 cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:24:47
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare